Fitness centrum - Best Western Premier Hotel International Brno

Při saunování působí střídavě po sobě na tělo horké a studené podráždění. Vysoká teplota v prostoru sauny zklidňuje nervy a svalstvo, a podporuje tvorbu ochranných látek proti nákazám. Srdce bije sice poněkud rychleji, ale rozšířením cév v kůži je toto zrychlení zmenšováno a vyšší krevní tlak stabilizován. Ve fázi ochlazování se sníží tělesné teploty na výchozí hodnoty. Tím se pravidelně cvičí podkožní cévy a kožní buňky jsou povzbuzovány k regeneraci. Kosmetický účinek sauny je vidět a cítit. Lepší pročištění pórů není možné. Silné a účinné prokrvení kůže ji zpevňuje, napíná a odstraňuje nečistoty.

Adresa: Husova 16, 659 21 Brno
Webové stránky:   http://www.fitnesscentrumbrno.cz
Email: fitness@hotelinternational.cz 
Telefon: 542 122 333 
Provozní doba: Po-Pá: 7.00-22.00 hod.
So-Ne a svátky: 8.00-22.00 hod.

 

Cena

Sauny - finská sauna, infrasauna    50 Kč/hod
objednávky do 16 hodin  

 

Mapa


Finské sauny

Finská sauna.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Sauna

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Webové stránky: www.saunybrno.cz

Oblíbené
WELLNESS CENTRUM AVANTI Sauna Dobrovského Sauna Křižíkova