Sauny v Brně

Na tomto webu naleznete aktualizovaný seznam finských saun v Brně a jeho okolí.
Veškeré informace jsou převzaty z oficiálních webů provozovatelů saun.

Pro přidání nové sauny, použijte prosím tento formulář.Při saunování působí střídavě po sobě na tělo horké a studené podráždění. Vysoká teplota v prostoru sauny zklidňuje nervy a svalstvo, a podporuje tvorbu ochranných látek proti nákazám. Srdce bije sice poněkud rychleji, ale rozšířením cév v kůži je toto zrychlení zmenšováno a vyšší krevní tlak stabilizován. Ve fázi ochlazování se sníží tělesné teploty na výchozí hodnoty. Tím se pravidelně cvičí podkožní cévy a kožní buňky jsou povzbuzovány k regeneraci. Kosmetický účinek sauny je vidět a cítit. Lepší pročištění pórů není možné. Silné a účinné prokrvení kůže ji zpevňuje, napíná a odstraňuje nečistoty.


Zveme Vás do vyhledávané finské sauny v Brně. Sauna komfort klub je podnik s tříletou tradicí v Brně. Sauna komfort klub je vhodný jak pro saunování komerční, uzavřených skupin, pro soukromé saunování nebo saunování rodinné a saunování s dětmi.


Postavili jsme pro Vás kvalitní saunu z vybraných druhů dřeva,vnitřní obklad je provedený ze dřeva z finské olše a lavice i všechny pochůzné rošty jsou z africké vrby abachi s krásně hladkým povrchem a zaoblenými hranami.Sauna je navržena pro 12 dospělých osob.

1 2
Finské sauny

Finská sauna.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Sauna

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Webové stránky: www.saunybrno.cz

Oblíbené
Sauna na Drobného Sauna Primavera WELLNESS CENTRUM AVANTI